wtorek, 20 wrzesień 2016 08:25

W bezpieczeństwie też liczy się elegancja

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do najważniejszych cech sejfu zaliczana jest funkcjonalność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, zapewniany przez odpowiednie rozwiązania technologiczne. Coraz częściej do głosu dochodzą jednak także kwestie wizualne. Z myślą o miłośnikach ciekawego designu Konsmetal, wiodący producent sejfów i kas pancernych, stworzył kolekcję Premium.

Dotychczas dominującym kolorem w ofercie sejfów była matowa szarość. Większość urządzeń zarówno do użytku domowego, jak i biurowego powstawała z wykorzystaniem malowania proszkowego.
Analizując zachowania i opinie Klientów zauważyliśmy, że coraz częściej ich wymaganiem jest ciekawy wygląd urządzenia. Powinno ono wyróżniać się i stanowić oryginalny element wystroju, a nawet element dekoracyjny.

Taki efekt zapewnia wykończenie na wysoki połysk oraz elegancka czerń zastosowana w naszej nowej ofercie – komentuje Anna Drożdżowska, Konsultant Marketingu Konsmetal. 
W ofercie sejfów Premium znajdują się trzy modele: ML Strong, SL Strong oraz sejf gabinetowy SG. Wszystkie to urządzenia wolnostojące, a więc docelowo stanowią kolejny element wystroju.

Linia Premium to elegancja w przykuwającym wzrok wydaniu. Wykorzystana w standardzie czerń sprawia, że to idealne uzupełnienie aranżacji męskiego wnętrza. Panowie mogą w tych urządzeniach trzymać sprzęt elektroniczny, wartościowe kolekcje np. zegarków lub inne gadżety, a także broń – podsumowuje Anna Drożdżowska. Fanów motoryzacji z pewnością zainteresuje, że sejfy te wykończone są lakierem takim jak w ekskluzywnych samochodach – dodaje.

Urządzenia zaopatrzone są w system zabezpieczeń, w postaci np. rozbudowanego systemu ryglowego. W trosce o wygodę użytkowania, w standardowej wersji zamontowano funkcjonalny zamek elektroniczny, który m.in. pozwala prowadzić rejestr zdarzeń oraz podłączyć urządzenie do domowego systemu alarmowego. Na tle pozostałych dwóch modeli, sejf gabinetowy wyróżnia niezwykle wygodny kąt otwarcia drzwi, sięgający 200 stopni.

Czerń najbardziej kojarzy się z elegancją, dlatego w standardowej ofercie postawiliśmy na ten kolor. Jeśli jednak ktoś ma odmienną opinię i sejf chce dostosować do innej kolorystyki wnętrza, możemy na indywidualne zamówienie wykonać dedykowane urządzenie w dowolnej barwie z palety RAL – dodaje Anna Drożdżowska.

Więcej na temat oferty sejfów można znaleźć na Konsmetal.pl

Czytany 2834 razy

Dane kontaktowe

Informacje do portalu oraz wszelkie propozycje współpracy a także uwagi prosimy kierować na adres:
​admin@ochrona.pl

Dane

Serwis informacyjny OCHRONA.PL
Właściciel: Polpatron Sp. z o.o.
ul. Młynarska 48, Warszawa 01-171