niedziela, 28 wrzesień 2008 13:52

Pierwsza w Polsce publiczna Aukcja Broni.

Napisał

W dniach 26 - 28 września w pomieszczeniach Muzeum Wojska Polskiego odbędzie się publiczna aukcja broni palnej, akcesoriów oraz szeroko pojętych militariów.

Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana w Polsce, tak więc budzi niemałe zainteresowanie zarówno wśród potencjalnych nabywców, jak i pasjonatów. Do licytacji przewidziano około 300 przedmiotów, wśród nich takie eksponaty jak Katalogi ze zbiorem broni Karola XV z 1831 roku, spreparowany niedźwiedź Grizzly czy ekskluzywne strzelby i sztucery takich marek jak Rottweil, Krieghoff, Le Beau czy Army & Navy.

Począwszy od 26 września w godzinach 10 - 16 zaplanowano otwartą dla wszystkich zainteresowanych ekspozycję przedmiotów aukcyjnych w Sali Kościuszkowskiej Muzeum, połączoną z rejestracją chętnych do udziału w tej nietuzinkowej imprezie.

W niedzielę 28-go września odbędzie się właściwa aukcja, której początek przewidziano na godzinę 10:00. Organizatorem jest firma NAT z Warszawy, wspierana przez portal aukcyjny ArmsAndArt, który ruszy wkrótce po zakończeniu tego wydarzenia.

źródło: NAT

Czytany 1830 razy

Dane kontaktowe

Informacje do portalu oraz wszelkie propozycje współpracy a także uwagi prosimy kierować na adres:
​admin@ochrona.pl

Dane

Serwis informacyjny OCHRONA.PL
Właściciel: Polpatron Sp. z o.o.
ul. Młynarska 48, Warszawa 01-171