czwartek, 29 grudzień 2016 08:58

Axis wprowadza na rynek nowe kamery sieciowe firmy Canon.

Napisał
Licencja: CC0 Public Domain. Licencja: CC0 Public Domain.

W ramach ogłoszonego w tym roku porozumienia o połączeniu działań sprzedażowych i marketingowych Axis Communications wprowadza na rynek siedem nowych modeli kamer sieciowych fimy Canon.

Axis wprowadza na rynek nowe kamery sieciowe firmy CanonOd początku września 2016 roku Axis Communications przejął odpowiedzialność za marketing i sprzedaż produktów Canon z zakresu sieciowych rozwiązań dozorowych w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). W ramach porozumienia Axis, lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń, wprowadza na rynek 7 nowych kamer firmy Canon, m.in. kompaktowy model VBS30VE, a także VB-H761LVE z opcją 20-krotnego zoomu i możliwością pracy w nocy (IR). Większość nowych urządzeń dedykowana jest do pracy na zewnątrz, a wszystkie oferują pracę w rozdzielczości HDTV 1080p.

Nowe modele kamer w ofercie Axis Communications:

  • VB-H761LVE – kamera typu bullet do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne, posiada 20-krotny zoom optyczny i zintegrowany oświetlacz podczerwieni. Przeznaczona do zabezpieczenia infrastruktury krytycznej, budynków komercyjnych i przemysłowych.
  • VB-H760VE – kamera typu bullet do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia i  trudne warunki atmosferyczne, posiada 20-krotny zoom optyczny. Przeznaczona do wykorzystania w szkolnictwie, monitoringu infrastruktury krytycznej i przemysłowej.
  • VB-H751LE – kamera typu bullet do pracy na zewnątrz budynków, posiada 2,4-krotny zoom i zintegrowany oświetlacz podczerwieni. Idealna do monitorowania budynków komercyjnych, magazynów i infrastruktury krytycznej – nawet w kompletnych ciemnościach.
  • VB-H651VE – kopułkowa kamera PTRZ do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia i ciężkie warunki atmosferyczne, z ultra szerokim obiektywem. Stworzona z myślą o monitoringu centrów handlowych, budynków komercyjnych i banków.
  • VB-S30VE – miniaturowa kopułkowa kamera PTZ do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia, posiada wbudowany mikrofon i 3,5-krotny zoom. Przeznaczona do dyskretnego monitoringu sklepów, szkół i magazynów, a także wszystkich przestrzeni, gdzie zachodzi konieczność aktywnej zmiany kąta obserwacji w trakcie pracy kamery.
  • VB-S800VE – miniaturowa kopułkowa kamera PTZ do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia, posiada wbudowany mikrofon. Przeznaczona do dyskretnego dozoru w handlu, bankowości czy placówkach edukacyjnych.
  • VB-S910F – kamera typu bullet do pracy wewnątrz budynków z 3,5-krotnym zoomem i wbudowanym mikrofonem. Stworzona z myślą o dyskretnym monitoringu przestrzeni handlowych, szkół czy banków.
  • Nowe kamery będą dostępne w kanałach dystrybucyjnych Axis w pierwszym kwartale 2017 roku.

Źródło:
Axis Communications Poland Sp. z o.o. 

Czytany 1074 razy

Dane kontaktowe

Informacje do portalu oraz wszelkie propozycje współpracy a także uwagi prosimy kierować na adres:
​admin@ochrona.pl

Dane

Serwis informacyjny OCHRONA.PL
Właściciel: Polpatron Sp. z o.o.
ul. Młynarska 48, Warszawa 01-171